O lubelskim lotnisku i nie tylko

 

 
 

Linie Small Planet przekładają start połączenia do Barcelony

Czarterowe linie  Small Planet kolejny raz przekładają start połączenia do Barcelony z Lublina z maja na czerwiec. Zmniejszeniu uległa również częstotliwość lotów z 2 połączeń tygodniowo do 1. Na chwilę obecną start trasy planowany jest na 5 czerwca.

Komentarz LataniezLublina.pl :

Kolejne opóźnienie w starcie trasy jest najprawdopodobniej spowodowane problemami ze sprzedażą biletów co jednak może dziwić gdyż po pierwsze połączenie ma być realizowane w formule czarter mix (część biletów dostępna w wolnej sprzedaży dla osób indywidualnych a pozostała ilość zarezerwowana dla biur podróży organizujących wyjazdy grupowe). Po drugie samolot obsługujący trasę do Barcelony miał obsługiwać nie tylko pasażerów z Lublina (gdzie miał mieć międzylądowanie) ale również z Warszawy. Jako ostatni dodajmy do tego fakt, iż naszym zdaniem Barcelona jest idealnym kierunkiem całorocznym a nie typowo wakacyjnym i nie powinno mieć sytuacja iż konieczne jest przesunięcie jej uruchomienia na okres letni.

Wszystkie te argumenty wskazują, iż połączenie ma przed sobą wiele przeciwności, które mamy nadzieję uda się przezwyciężyć.

18 kwietnia 2017 Nowe połączenieOgólne 3 komentarze

3 komentarze to “Linie Small Planet przekładają start połączenia do Barcelony”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top
Multivac części zamienne

Facebook

YouTube