Kontakt

Jeśli macie ochotę podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami (również te krytyczne) odnośnie strony Latanie z Lublina zapraszam do kontaktu z moja osobą. Jestem również otwarty na wszelkie propozycje współpracy oraz pomocy.

9 KOMENTARZE

  1. Witam, strona wydała mi się ciekawa ale już na początku po przeczytaniu paru wyrazów zmieniłem zdanie. Strona musi być rzetelna, jeżeli na wstępie widzę, że „kod IATA: LUZ, kod ICAO: EPSW” to już mnie odpycha bo LUZ ma kod EPLB, EPSW ma stare lotnisko trawiaste. W związku z tym obawiam się o prawdziwość dalszych informacji. Również opis terminala jest w czasie przyszłym, że będzie …, a przecież już jest. Błąd z kodem jest od dawna, myślałem, że jak ktoś napisał o tym w komentarzu to przeczytasz i poprawisz ale widzę że nie czytasz nawet komentarzy na swojej stronie. Pozdrawiam

  2. Witam. Nie mam znajomych w branży lotniczej, nie mam więc kogo zapytać. Chodzi mi mianowicie o to, że wczoraj 14. 03. w godzinach ok. 13 do 16 nad płn.-wsch. okolicami Lublina krążył samolot. Dokładnie po okręgu. Czas wykonania jednego okręgu wynosił 15-16 min. Naliczyłem takich okrążeń chyba 14 i w końcu maszyna odleciała w kierunku zach. Pytam z czystej ciekawości. Pozdrawiam.

  3. Przeczytalam przez przypadek,ze Carpatair wznowil loty od 30 marca 2015.Wiadomosc ta nie jest wystarczajaco widoczna,trzeba szukac wszyskiego po roznych linkach ,gdzie nie wydawaloby sie to takie oczywiste by znalezc takie wskazowki.Otwierajac strone lotniska Lublin natomiast,NIE MA ZADNEJ INFORMACJI O WZNOWIENIU LOTOW RZYM/LUBLIN I ODWROTNIE.NA ROZKLADZIE NIE ISTNIEJE A DZISIAJ MAMY 4 MARZEC…Gdyby ktos chcial wykupic bilet na 3 tygodnie wczesniej jaka ma pewnosc,ze informacja jast potwierdzona i jesli tak ,to ile musi czekac ,zeby wykupic ten bilet?Lotnisko to obsluguje zaledwie kilka kompanii lotniczych,byloby dobrze zamieszczac wszystkie informacje na biezaco na pierwszej stronie!!!!!!!

    • mieliśmy nadzieję, że połączenia po Eurolocie przejmie LOT – niestety tak się nie stało. Na chwilę obecną brak połączeń krajowych bezpośrednich z Lublina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę o wpisanie swojego imienia